Jesteś teraz: Traffic House / O nas

O nas

Traffic House to agencja reklamy internetowej. Swoją ofertę kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw, które niejednokrotnie stawiają pierwsze kroki w Internecie.
Nasza specjalność to:
  • tworzenie stron internetowych precyzyjnie dopasowanych do wymagań wyszukiwarek internetowych
  • pozyskiwanie wartościowych użytkowników stron www, a więc tylko tych rzeczywiście zainteresowanych ich zawartością
Wysokiej jakości ruch na strony internetowe dostarczamy poprzez najskuteczniejsze internetowe kanały promocji, takie jak reklama w wyszukiwarkach internetowych, reklama kontekstowa i behawioralna.
Co nas wyróżnia?
Stosujemy proste i przejrzyste zasady rozliczania – pobieramy opłatę tylko za odwiedziny strony spełniające kryteria określone przez Klienta.

Używamy sprawdzonych metod weryfikacji skuteczności naszych działań, a ich wyniki regularnie przedstawiamy Klientom.

Konsultanci Traffic House są zawsze do dyspozycji naszych Klientów, którzy mają pełną kontrolę nad prowadzonymi dla ich firmy działaniami e-marketingowymi.
Zaplecze merytoryczne
Traffic House należy do IT Investment Group Polska i powstał z inicjatywy They.pl – doświadczonej agencji marketingu internetowego, realizującej kampanie w Polsce i na świecie dla najbardziej wymagających klientów, takich jak Asseco, Barlinek, BRE Bank, Cersanit, ING, Opoczno i wielu innych.
Specjaliści
Nasz zespół tworzą eksperci z zakresu planowania i skutecznego prowadzenia kampanii reklamowych w Internecie, doświadczeni specjaliści w dziedzinach marketingu, promocji, reklamy, pozycjonowania stron internetowych. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu Twoja firma skutecznie zaistnieje w Internecie.
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy
naszego doradcy
Zadzwoń na infolinię
801 009 408
lub wypełnij formularz, a my oddzwonimy!

Nasz doradca oddzwoni
w ciągu 24 godzin
Copyrights Traffic House 2012
Traffic House, ul. Czerniowiecka 12, 02-705 Warszawa | tel.: (22) 254 42 43 | kontakt@traffic-house.pl
Informacja o plikach cookies
Traffic House należy do grupy: