Jesteś teraz: Traffic House / Referencje

Referencje

zryw.net.pl

Współpracę ze specjalistami Traffic House Ośrodek Szkolenia Kierowców „Zryw” podjął przeszło półtora roku temu, gdy jeszcze dział e-marketingu dla małych i średnich przedsiębiorstw istniał w ramach struktur agencji They.pl. Przez ten czas efektywnie wykorzystywaliśmy możliwości rozwoju, jakie mniejszym przedsiębiorstwom daje reklama w Internecie i wielokrotnie zwiększyliśmy obroty firmy, w skali warszawskiej wysuwając się na pozycję jednego z liderów w branży szkolenia kierowców, z szerszymi perspektywami szybkiego rozwoju w całym województwie mazowieckim. Mamy więc pewność, że działania specjalistów Traffic House, przynoszące tak zadowalające efekty już dziś, w przyszłości wspomogą nas w realizacji dalszych planów rozwoju.
Tomasz Cygan
właściciel

balustrady.com.pl

Efekty półtorarocznej współpracy ze specjalistami Traffic House uwarunkowały dynamiczny rozwój mojego przedsiębiorstwa i ugruntowały pozycję marki Balustrady.com.pl na rynku. Specjalizujemy się w produkcji i montażu najwyższej jakości wyrobów ze stali nierdzewnej. Zamówienia napływają do nas z całej Polski. Za sprawą działań SEO ilość zleceń wzrosła do tego stopnia, że w ciągu roku firma kilkukrotnie zwiększyła obroty. I stale się rozwijamy, poszerzając ofertę. O pozycji firmy Balustrady.com.pl, za sprawą kampanii internetowych znanej już w całym kraju i za granicą, świadczy uruchomienie produkcji wyrobów luksusowych, takich jak kolekcja grzejników dekoracyjnych LUX. Dzięki fachowemu doradztwu konsultantów Traffic House opracowaliśmy długofalową strategię e-marketingową, która jest niezbędnym zapleczem naszych działań promocyjnych. Do specjalistów Traffic House mam pełne zaufanie, dlatego polecam ich usługi swoim partnerom biznesowym.
Hubert Dąbrowski
właściciel

ramy-toram.pl

Profesjonalizm i efektywność działań specjalistów z Traffic House są godne polecenia każdemu przedsiębiorstwu. ToRam zaczynało jako firma rodzinna o niewielkim zasięgu lokalnym. Obecnie ilość naszych klientów stale się zwiększa, a zyski ze świadczonych przez nas usług niezmiennie rosną. Sukcesy kampanii ToRam w Internecie uświadomiły nam, że reklama internetowa jest dla nas ogromną szansą. Za fundamentalną dla dalszego progresu działalności ToRam uważam kontynuację działań e-marketingowych w ramach długofalowej współpracy z agencją Traffic House, w której upatruję solidnego partnera na przyszłość.
Marek Wysiński
współwłaściciel

zlobek.pl

Specyfika instytucji, jaką jest żłobek, to duże wyzwanie dla tradycyjnych metod promocji. Dzięki profesjonalnym internetowym kampaniom reklamowym prowadzonym przez agencję Traffic House mieliśmy szansę dotrzeć do szerokiego grona osób ściśle zainteresowanych usługami opieki nad dziećmi, by zaprezentować swoje zaangażowanie i profesjonalizm. Obecnie Małe Misie mają już dwie filie w Warszawie, a możliwość stałego naboru nowych wychowanków, gwarantowana przez efektywne informowanie o naszych usługach w reklamach internetowych, rokuje pomyślnie względem dalszego rozwoju placówek Małych Misiów. Działania specjalistów z agencji Traffic House po dwuletniej współpracy oceniam więc jako znacznie więcej niż zadowalające.
Dorota Jurkowska
dyrektor
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy
naszego doradcy
Zadzwoń na infolinię
801 009 408
lub wypełnij formularz, a my oddzwonimy!

Nasz doradca oddzwoni
w ciągu 24 godzin
Copyrights Traffic House 2012
Traffic House, ul. Czerniowiecka 12, 02-705 Warszawa | tel.: (22) 254 42 43 | kontakt@traffic-house.pl
Informacja o plikach cookies
Traffic House należy do grupy: